Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 30, 2023

Терористичний акт у Туреччині

Автор:

|

Серпень 18, 2016

|

Рубрика:

Терористичний акт у Туреччині

Ter--akt

Він стався вранці 18 серпня. Неподалік приміщення Управління поліції провінції Елазиг вибухнув замінований автомобіль, розташований на узбіччі основної магістралі. Саме у той час люди йшли на роботу. Тому число постраждалих перевищило дві сотні. Троє загинуло. Щоб надати повноцінну й оперативну допомогу стільком пораненим, їх розмістили аж у п’яти лікарнях. 72 особи від шпиталізації відмовилися. 145 залишилися на лікуванні. Це 85 військових і 60 цивільних. 20 людей перебувають у важкому стані, двоє з них працівники поліції.

На місце теракту прибув прем’єр-міністр Туреччини Біналі Їлдирим. Він зазначив, що причиною активізації терористів є рішучі і успішні антитерористичні операції військових, поліції і жандармерії Туреччини. І запевнив: «Всі наші підрозділи знаходяться в стані підвищеної готовності. Кожен на своєму посту виконує поставлене завдання, виявляє пильність. Стан підвищеної готовності збережеться».

Наразі невідомо, хто організував вибух. Кілька джерел висловили припущення при причетність забороненої в Туреччині Робітничої партії Курдистану. Однак жодного факту на підтвердження не наведено.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply