Новини для українців всього свту

Thursday, Mar. 4, 2021

Терористи знову застосували гармати

Автор:

|

Серпень 03, 2017

|

Рубрика:

Терористи знову застосували гармати

Оприлюднене 3 серпня зведення прес-центру штабу АТО інформує, що у зоні бойових дій напруженість не спадає. Наприкінці минулої доби російсько-терористичні війська посилили обстріли українських позицій. При цьому вони гатили і з важкого озброєння. А загалом вчора контрольовані кремлівською вдалою бандформування 30 разів порушували режим тиші.

На Маріупольському напрямку сепаратисти вели вогонь (включаючи й мінометний) по українській оборонній лінії у Водяному. Ближче до опівнічної пори вони ще й вдалися до  гармат калібру 122 міліметри. Під ворожим вогнем тут опинилися й мирні оселі.  122-міліметрова артилерія бойовиків озивалася також поблизу Лебединського. На Донецькому напрямку епіцентром вогневих атак супротивної сторони залишається Авдіївка, де учора зафіксовано аж шість обстрілів. А на Луганському напрямку з мінометів обстріляно три населених пункти.

На щастя, втрат у лавах українських підрозділів не було. Можливо й тому, що наші хлопці 18 разів гасили активність окупантів швидким і влучним вогнем у відповідь.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply