Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 30, 2023

Терористи усе частіше ведуть вогонь з БМП

Автор:

|

Серпень 05, 2016

|

Рубрика:

Терористи усе частіше ведуть вогонь з БМП

БМП-6

Інтернет видання України 5 серпня повідомляють, що напередодні російські окупаційні війська з автоматичних гранатометів обстріляли село Лопаскине Новоайдарського району Луганської області. А ввечері відкривали вогонь в напрямку Станиці Луганської. Схоже, що обстріли житлових будинків мирних громадян стають складовою щоденної тактики терористів.

А загалом минулої доби ворог 42 рази відкривав вогонь. Про це дізнаємося із зведення прес-центру штабу АТО станом на 5 серпня. Щораз частіше контрольовані російською владою бандформування використовують озброєння бойових машин піхоти (БМП).  Наприклад, у Зайцевому та Нижньому Лозовому з них здійснено 16 пострілів. Подібне помічено й у Луганському та Водяному. Підступність тут полягає в тому, що БМП є машинами високого ступеню прохідності. Тому, обстрілявши підрозділи наших армійців, вони можуть швидко передислокуватися на іншу ділянку лінії розмежування і чинити провокації вже там.

Знову не обійшлося без диверсантів. Ближче до півночі під прикриттям темряви невелика ворожа група (приблизно 8 осіб) підійшла на 500 метрів до опорного пункту поблизу Богданівни й відкрила вогонь з гранатометів та стрілецької зброї. Оскільки наші хлопці пильно чатували й завчасно помітили окупантів, то зуміли швидко їх відігнати. Втрат тут, як і на інших позиціях не було.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply