Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Терористи обстріляли ними ж окуповане місто

Автор:

|

Січень 14, 2017

|

Рубрика:

Терористи обстріляли ними ж окуповане місто

0114___01--2

Прес-центр штабу АТО повідомив 14 січня про підступну ворожу провокацію. Бандформування так званої «ЛНР» цієї ночі  обстріляти помешкання мирних громадян у місті Ірміно, що тимчасово перебуває під контролем російських окупаційних військ. Це ніщо інше, як спроба звинуватити українські підрозділи у тому, що вони відкривають вогонь по мирних оселях. Про цей злочин вже повідомили у Спільний центр з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації розмежування сторін (СЦКК).

Тим часом сепаратисти на припиняють обстрілювати й позиції Збройних Сил України. Залом минулої доби зафіксовано 62 таких випадки. При цьому поранено одного нашого військовослужбовця.

Щораз частіше окупанти вдаються до важкого озброєння. Цього разу найбільш показовим виявився Луганський напрямок. Тут бойовики гатили з гармат калібрів 152 та 122 міліметра і 120 та 82 міліметрових мінометів. А загалом обстріляно вісім населених пунктів. У тому числі й Кримське, напроти якого обладнав позицію снайпер. На Маріупольському напрямку теж озивалися ворожі міномети. Мар’їнку та Широкине обстрілювали з бойових машин піхоти (БМП). Злочинну діяльність ворожого снайпера помічено й на Донецькому напрямку. Окрім того бойовики застосували тут 122-міліметрову артилерії та 82 міліметрові міномети.

Світлина Reuters.

About Author

news

  • Люси

    Как же надоели эти байки о самообстреле( детский сад)! При этом еще и погиб мирный житель…