Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 25, 2021

Терористи обстріляли міжнародних спостерігачів

Автор:

|

Лютий 03, 2018

|

Рубрика:

Терористи обстріляли міжнародних спостерігачів

Про інцидент, що стався на контрольованій бойовиками території, інтернет-портали України розповідають у суботу, 3 лютого. Патруль спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки і співпраці у Європі (СММ ОБСЄ) на двох автомобілях зупинився на покинутій автозаправній станції неподалік окупованої Ясинуватої. Спостерігачі зафіксували низку вибухів, поодиноких пострілів та черг. І раптом почули шиплячий звук трьох куль, що пролітали над їх головами. Одна з них влучила у землю в 10-15 метрах на схід від автомобілів ОБСЄ. Патруль негайно покинув небезпечне місце.

А оприлюднене 3 лютого зведення прес-центру штабу АТО інформує, що учора основна вогнева активність російсько-окупаційних військ припала на світлу пору доби. Загалом контрольовані кремлівською владою бандформування 4 рази відкривали вогонь по оборонних укріпленнях українських підрозділів. І усі ці ці випадки зафіксовано на Донецькому напрямку. Зокрема ворог майже три години з невеликою перервою обстрілював з 82-міліметрових мінометів, гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї позиції оборонців Авдіївки.

Під час ворожих обстрілів троє українських військовослужбовців отримали поранення.  По обіді, починаючи приблизно з 17.00, провокації окупантів припинилися.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply