Новини для українців всього свту

Thursday, May. 6, 2021

Терористи «обезводнили» місто Торецьк

Автор:

|

Листопад 26, 2016

|

Рубрика:

Терористи «обезводнили» місто Торецьк

1126___06-2

Про це 26 листопада розповідає сайт головного управління  Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) у Донецькій області. Контрольовані російською владою бандформування обстріляли з гармат територію, де прокладено водогін «Горлівка – Торецьк». Як наслідок, трубу діаметром 900 мм пошкоджено настільки, що водопостачання Торецька цілковито припинилося.

Виникла загроза зупинки теплопостачання об’єктів інфраструктури міста та населення. Тому підрозділи Головного управління взялися доставляти технічну та питну воду. Залучено 7 пожежних машин та 2 питні автоцистерни. Станом на 20:00 26 листопада, за добу, підвезено 179,4 кубічних метрів технічної води, а для населення – 7,05 кубічних метрів та 43,9 кубічних метрів питної води для забезпечення потреб 9 об’єктів інфраструктури міста (дитячі садки, школи, лікарні, будинок для людей похилого віку).

Окрім того, забезпечено розгортання та безперебійне функціонування трьох цілодобових пересувних пунктів обігріву людей. Сюди вже звернулось 87 осіб, з них 26 дітей.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply