Новини для українців всього свту

Monday, May. 23, 2022

Тереза Мей вже має партнера

Автор:

|

Червень 26, 2017

|

Рубрика:

Тереза Мей вже має партнера

Чинний Прем’єр-міністр Великої Британії і Арлін Фостер, яка є лідером протестантської Демократичної юніоністської партії (ДЮП) Північної Ірландії, у понеділок, 26 червня, підписали угоду про співпрацю.

Як відомо, Консервативна партія на чолі з Терезою Мей втратила абсолютну більшість у парламенті після недавніх дочасних виборів. Згідно з результатами підрахунку голосів, що завершився майже в усіх 650 виборчих округах, консерватори не отримають 326 місць, необхідних для формування уряду власними силами. За прогнозами, їх остаточний результат не перевищить 318. Тому й потребують партнерів. Втім, формальної коаліції між консерваторами і ДЮП не буде. Але за підписаним сьогодні в резиденції британських прем’єрів на Даунінг-стріт, 10 документом, північно-ірландські демократи підтримають консерваторів у формуванні уряду.

«Ці домовленості спрямовані на те, щоб забезпечити стабільність уряду з урахуванням національних інтересів Сполученого Королівства у цей важливий час», – заявила Арлін Фостер журналістам після переговорів. За її словами, консерватори на чолі з Терезою Мей погодилися збільшити фінансову підтримку Північної Ірландії з урахуванням «її унікальної історії і супутніх обставин у минулі десятиліття».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply