Новини для українців всього свту

Friday, May. 20, 2022

Теракт, якому могли перешкодити

Автор:

|

Травень 29, 2017

|

Рубрика:

Теракт, якому могли перешкодити

Сайт ВВС повідомляє 29 травня, що Британська служба безпеки МІ-5 почала розслідувати здійснені заходи спостереження за смертником Салманом Абеді, який влаштував вибух після концерту на стадіоні «Манчестер-Арена», що забрав 22 людських життя. У британському уряді визнають, що служба безпеки вивчала інформацію про Абеді ще до того, як він вчинив теракт. А ще у МІ-5 тричі надходили попередження про його екстремістські погляди.

За даними ВВС, знайомі терориста ще п’ять років тому повідомляли владу, що той підтримує екстремізм і насильство. Про це розповів соціальний працівник-мусульманин, який побажав залишитися неназваним. А з джерел в урядових колах надійшла неофіційна інформація, що Абеді перебував у групі тих, ким цікавилася МІ-5. Служба безпеки країни визначила його як суб’єкта, небезпечність якого залишається предметом для розгляду.

Теракт, нагадаємо. стався 22 травня. Чотири дні перед тим Абеді повернувся до Великобританії з Лівії, де перебував три тижні. Батьки смертника втекли з Лівії від режиму Муаммара Каддафі. Провівши кілька років у Лондоні, сім’я переїхала у Манчестер. Мати і батько Абеді, наскільки відомо, повернулися до Лівії.

І ще одна новина – у неділю в південно-східному районі Манчестера поліція затримала у справі про цей теракт ще одну людину. Загалом вже затримані вже 14 осіб, в тому числі брат Салмана Абеді.

Світлина з поліції: Салман Абеді.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply