Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 27, 2023

Тема мігрантів надалі перебуває в полі особливої уваги Трампа

Автор:

|

Квітень 30, 2019

|

Рубрика:

Тема мігрантів надалі перебуває в полі особливої уваги Трампа

Президент США Дональд Трамп у понеділок віддав розпорядження про введення нових заходів контролю потоку мігрантів, що намагаються отримати притулок в Сполучених Штатах. Про це повідомляє Радіо Свобода.

“У числі заходів, які міністерство внутрішньої безпеки має здійснити за три місяці, – розгляд заяв про надання притулку протягом 180 днів з дня подачі, введення оплати за розгляд заяв та надання тимчасового дозволу на роботу, і заборона на видачу подібних дозволів тим, хто перейшов кордон незаконно”, – йдеться у повідомленні. Зазначається, що мета цього меморандуму – «забезпечити виконання процедур, пов’язаних з наданням притулку і запобігти зловживанням в ході цього процесу». У березні під час незаконного перетину мексикансько-американського кордону були затримані 92 тисячі мігрантів.

Президент США  також вважає, що ситуацію на кордоні з Америкою контролює не влада Мексики, а контрабандисти й наркодилери. Про це він написав у Twitter.

“Контрабандисти й наркокартелі повністю контролюють мексиканський бік південного кордону. Вони мають неподалік лабораторії, де виготовляють наркотики, аби збувати їх у Сполучених Штатах”, – зазначив американський президент. Він заявив, що Мексика є “однією з найнебезпечніших країн у світі” та наголосив, що вона “повинна викорінити цю проблему”.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply