Новини для українців всього свту

Thursday, Feb. 2, 2023

Тема Грибовицького звалища повертається

Автор:

|

Серпень 26, 2016

|

Рубрика:

Тема Грибовицького звалища повертається

perekryttya_11

У п’ятницю, 26 серпня, мешканці сусідніх з сумнозвісним сміттєзвалищем сіл вийшли на протестну акцію. На виїзді зі Львова у бік райцентру Жовкла люди безперервно рухаються пішохідним переходом, частково заблокувавши рух автотранспорту. Усі дуже збуджені, емоції вирують настільки, що виразно сформульованих вимог нема. Лунають лиже роздратовані вигуки про техніку, що повинна поїхати з села, а також критика на адресу міського голови Львова Андрія Садового. Чуються погрози зупинити рух на інших трасах.

Як вдалося з’ясувати, львівська влада оголосила про намір відновити вивезення сміття на звалище. Мовляв, таким чином вдасться його стабілізувати. Наскільки науково обґрунтований цей метод сказати важко. Громада села Мелехова з такою пропозицією не погодилася. Тим часом селяни твердять, що безпосередньо поблизу звалища відбуваються якісь земельні роботи.

Врешті депутат Жовківської районної ради Ігор Муравський у коментарі для Інтернет-видання Гал-інфо повідомив, що люди налаштовані дуже рішуче і вимагають вивезти техніку, яка є на Грибовицькому сміттєзвалищі, а також зустрічі з Андрієм Садовим. Пікетувальники також хочуть створити спеціальну комісію для постійного контролюю дій щодо Грибовицького сміттєзвалища.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply