Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 24, 2022

Телеканал «Інтер» покарано на мільйони

Автор:

|

Липень 11, 2018

|

Рубрика:

Телеканал «Інтер» покарано на мільйони

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення у середу, 11 липня, прийняла рішення оштрафувати телеканал «Інтер» на 4 млн 46 тис гривень (понад $154 тис) за розпалювання ворожнечі трансляцією 9 травня цього року концерту «Перемога. Одна на всіх». Це стало наслідком позапланової перевірки, призначеної за скаргами Департаменту захисту національної державності Служби безпеки України, Київської міської організації «Української Галицької партії» та кількох громадян.

Нацрада вбачає у названому концерті розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті, що є порушенням закону «Про телебачення і радіомовлення» та закону «Про інформацію». Такі порушення караються штрафом у розмірі 25% ліцензійного збору, що й було ухвалено. Це найбільша сума штрафу, призначена за весь час використання цієї санкції. Член Нацради Олег Черниш так прокоментував суворе покарання: «Наша країна знаходиться в дуже важкому стані, такі дії каналу не повинні залишатися без нашої реакції, вона має бути жорсткою».

Канал має сплатити штраф протягом 30 днів, якщо не оскаржить його в суді. Але керівництво «Інтера» не погодилося з результатами перевірки й має намір звертатися до суду.

Світлина: фрагмент концерту.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply