Новини для українців всього свту

Tuesday, May. 11, 2021

Телекамери вимкнулися у потрібний кілерам час

Автор:

|

Квітень 15, 2016

|

Рубрика:

Телекамери вимкнулися у потрібний кілерам час

MICT_n__16-04-15__03_Нємцов

З’явилася тривожна інформація про перебіг розслідування вбивства відомого російського опозиційного політика Бориса Нємцова. Як стало відомо, у доказовій базі бракує відеозаписів за вкрай важливий для встановлення істини період часу. Йдеться про камери спостереження, встановлені на двох житлових будинках, в яких мешкали ймовірні виконавці та співучасники злочину.

Тобто, зафільмовано, хто заходив і виходив до дня події і після неї. Але нема найважливішої дати – 27 лютого, щоб можна було ідентифікувати осіб і порівняти з часом замаху на  Бориса Нємцова. Виглядає, що аж дві камери вимкнулися як на замовлення. Тоді чому «як»?

Слідство вже склало перелік підозрюваних у кривавій справі осіб. Встановлено їх чеченське походження і місця проживання у Москві. Але без відеозаписів за потрібний день набагато важче довести вину чи навпаки переконатися, що оперативники вийшли на хибний слід і треба якнайшвидше шукати інший.  Як зазначила особа, що надала цю інформацію пресі, відсутність у справі записів ніяк не пояснюється.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply