Новини для українців всього свту

Sunday, Jul. 25, 2021

Розмова Петра Порошенка з Ангелою Меркель

Автор:

|

Липень 26, 2016

|

Рубрика:

Розмова Петра Порошенка з Ангелою Меркель

MERKEL

Вона відбулася 26 липня у телефонному режимі. Перш за все Президент України висловив глибоке занепокоєння різкою ескалацією ситуації на Донбасі. Через збільшення російськими бойовиками кількості обстрілів з великокаліберної зброї зростає число загиблих. Росія продовжує постачати озброєння. Активізувалися російські диверсійно-розвідувальні групи. Петро Порошенко також наголосив на постійному порушенні Росією Мінських домовленостей. Співрозмовники домовились інтенсифікувати роботу в Нормандському та інших форматах. Зокрема, йшлося про узгодження чіткої «дорожньої карти» імплементації Мінських домовленостей. Петро Порошенко також закликав сприяти у звільненні українських політв’язнів, що утримуються на території Росії та численних українських заручників на окупованій території.

Окрему увагу було приділено прискоренню ухвалення країнами-членами ЄС рішення про безвізовий режим для українських громадян.

Глава Української держави висловив щирі співчуття у зв’язку з численними людськими жертвами внаслідок нещодавньої хвилі жорстоких терористичних актів.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply