Новини для українців всього свту

Wednesday, Dec. 8, 2021

Телефонна розмова Анґели Меркель і Петра Порошенка

Автор:

|

Серпень 16, 2018

|

Рубрика:

Телефонна розмова Анґели Меркель і Петра Порошенка

Вона відбулася у четвер, 16 серпня. Федеральний канцлер Німеччини і Президент України обговорили низку актуальних питань. Першим поміж них в офіційному повідомленні назване координування позицій напередодні зустрічі Канцлерки ФРН та Президента Росії. Володимир Путін прибуде до Німеччини 18 серпня.

Лідери Німеччини та України обмінялися думками з приводу звільнення українських заручників та політичних в’язнів. А Петро Порошенко особливо наголосив на необхідності негайного звільнення українського режисера Олега Сенцова, який голодує у російській колонії вже 95 днів.

Також обговорено ситуацію на Донбасі. Не обійшли увагою сторони й будівництво газогону «Північний потік-2». Раніше офіційний Київ неодноразово застерігав, що його спорудження становить загрозу національній безпеці України, а також посилює залежність Євросоюзу від Росії в сфері енергопостачання. Натомість у Берліні наголошують на комерційному характері проекту, вказуючи при цьому на важливості збереження Україною статусу транзитної держави.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply