Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Телефонна розмова Анґели Меркель і Петра Порошенка

Автор:

|

Грудень 22, 2016

|

Рубрика:

Телефонна розмова Анґели Меркель і Петра Порошенка

1222___08-1

Вона відбулася 22 грудня. «Ми засуджуємо тероризм у всіх його проявах та формах, де б він не відбувався», – наголосив президент України, висловлюючи співчуття німецькому народу у зв’язку з недавнім терактом на Різдвяному ярмарку в Берліні.

Співрозмовники зосередилися на темі Донбасу. Адже її важливість останнім часом ще більше зросла через спробу наступу, до якої вдалися окупанти на Світлодарській дузі. Глави держав висловилися за якнайшвидше припинення вогню у зоні бойових дій та негайне звільнення з полону українських заручників.

Федеральний канцлер Німеччини також зосередила увагу на ратифікації Нідерландами Угоди про асоціацію між Україною та ЄС і завершенні всіх процедур для надання українцям безвізового режиму. Як пише офіційний сайт Президента України, Анґела Меркель також відзначила сміливе і необхідне рішення української влади щодо націоналізації «Приватбанку».

Того ж дня Петро Порошенко провів телефонну розмову з недавно призначеним на посаду Прем’єр-міністра Італії Паоло Джентілоні.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply