Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 4, 2021

Там, де президент – довгожитель

Автор:

|

Серпень 27, 2016

|

Рубрика:

Там, де президент – довгожитель

афр

У суботу, 27 серпня, у столиці Зімбабве місті Хараре відбулися масові акції протесту, спрямовані проти президента країни Роберта Мугабе. Незадоволені його правлінням люди вийшли на вулиці із закликами до реформ. В тому числі вони вимагають змін у виборчій системі країни. І не важко зрозуміти чому.

Роберт Мугабе, беззмінно керіє країною з 1980 року (спершу, перебуваючи на посаді прем’єра, а з 1987 року – президента). Цього року в лютому йому виповнилося 92 роки. Він є найстарішим главою держави на планеті. Окрім критики внутрішньої опозиції, лунають і звинувачення на міжнародному рівні. Нинішню акцію поліція розігнала, застосувавши сльозогінний газ і водяні гармати. Сутички охопили більшу частину міста і стали найжорстокішими за останні двадцять років. Лідери опозиції обіцяють продовжити протести. Тим часом експерти твердять про зниження підтримки влади через високий рівень безробіття та кризу в економіці.

Втім, президент-довгожитель заявив, що за усім цим стоять зовнішні сили, що США та інші країни Заходу надають фінансову допомогу зімбабвійській опозиції.

На світлині: у президента країни Роберта Мугабе та його 50-річної дружини Грейс чудовий настрій.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply