Новини для українців всього свту

Tuesday, Apr. 13, 2021

Таксі, якому не страшні затори

Автор:

|

Квітень 10, 2017

|

Рубрика:

Таксі, якому не страшні затори

А все тому, що воно не пересувається вулицями, а прилітає до клієнтів у буквальному розумінні цього слова. Про таку повітряну службу таксі, розроблену в Німеччині, Інтернет-портали пишуть 10 квітня. Пасажирів  обслуговуватимуть вертольоти Volocopter e-Volo. Вони здатні злітати та сідати при нульовій горизонтальній швидкості.

Випробовування повітряної служби таксі планують розпочати у 2018 році. За словами розробників, вертоліт можна зарядити протягом 40 хвилин за допомогою швидкого зарядного пристрою. Повітряне таксі може досягати максимальної швидкості 100 кілометрів на годину протягом обмеженого періоду часу.

Volocopter e-Volo працює на дев’яти батареях, що забезпечує політ упродовж 17 хвилин при швидкості 69 км/год. До того ж вертоліт оснащений датчиками, які могли б дозволити йому літати у майбутньому на автопілоті. Однак на старті проекту гелікоптерами таки керуватимуть люди.

Нагадаємо, минулого року ізраїльська компанія Urban Aeronautics оголосила про успішне тестування першого в світі безпілотного повітряного таксі, яке отримало назву Cormorant.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply