Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 31, 2023

Тайвань просить захисту від Китаю

Автор:

|

Січень 05, 2019

|

Рубрика:

Тайвань просить захисту від Китаю

У суботу, 5 січня, Президент розташованої на цьому острові частково визнаної Китайської Республіки Цай Інвень, закликала підтримати очолювану нею країну в захисті свободи, демократії і прав людини на тлі загроз з боку Китайської Народної Республіки (КНР). Вона наголосила, що населення Тайваню готове захищати свою свободу.

«Якщо міжнародне співтовариство не виступить рішуче в підтримку Тайваню – демократії, якій загрожує Китай, то тоді ми хочемо запитати, яка країна буде наступною» – сказала Цай Інвень, виступаючи перед іноземними журналістами.

Нагадаємо, що Голова КНР Сі Цзіньпін 2 січня заявив, що готовий застосувати військову силу для приєднання Тайваню. Він запевнив, що Пекін прагне до мирного возз’єднання, проте не допустить сепаратизму.

Провінція Тайвань заявила про відділення від Китаю під час громадянської війни в 1949 році, але не оголошувала державної незалежності. З тих пір Пекін вважає її «бунтівною провінцією» і закликає до возз’єднання на своїх умовах, паралельно проводячи політику дипломатичної ізоляції.

Світлина: Президент Цай Інвень.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply