Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 24, 2021

Таємнича смерть української правозахисниці

Автор:

|

Січень 01, 2018

|

Рубрика:

Таємнича смерть української правозахисниці

У понеділок, 1 січня, Київське обласне управління поліції повідомило через мережу Facebook: «38-річну жительку с. Демидів Вишгородського району, яка зникла 3 дні тому, сьогодні виявили бездиханною у місцевій річці». Цього було цілком достатньо, щоб зрозуміти – йдеться про юристку Ірину Ноздровську, яку безуспішно розшукували з 29 грудня.

Незабаром надійшло підтвердження, що загиблою є саме вона. Знайдене тіло відправили на проведення судово-медичної експертизи. Лише після її висновків буде офіційно повідомлено про причини та обставини смерті. На місці події працює слідчо-оперативна група. Відкрито кримінальне провадження за фактом умисного вбивства.

За основною версією злочин пов’язаний з професійною правозахисною діяльністю Ірини Ноздровської. Останні кілька років вона займалась справою про загибель своєї сестри, яку збив на автомобілі Дмитро Россошанський, племінник голови суду Вишгородського району. Винуватця смертельної дорожньо-транспортної пригоди засудили до семи років позбавлення волі. 27 грудня 2017 року відбулося засідання апеляційного суду, який відмовило йому у застосуванні амністії. ЗМІ твердять, що родичі та друзі Дмитра Россошанського неодноразово погрожували Ірині Ноздровській.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply