Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 20, 2022

Сирійська армія вийшла на кордон з Ізраїлем

Автор:

|

Липень 31, 2018

|

Рубрика:

Сирійська армія вийшла на кордон з Ізраїлем

Сталося це у районі Голанських висот, повідомляють у вівторок, 31 липня, провідні інформаційні агенції світу. Таким чином вперше з 2011 року межа між Сирією та Ізраїлем опинилася під контролем Дамаска.

Регіон на півдні Сирії, на кордоні з Ізраїлем, спочатку перебував у руках сирійських загонів збройної опозиції. Потім він перейшов під контроль угруповання, близькою до джихадистів «Ісламської держави». Терористи досі утримують у заручниках понад три десятки членів релігійної спільноти, відомої як друзи. Ісламісти захопили їх в кінці липня. 28 липня «Ісламська держава» закликала центральну владу Сирії припинити наступ на позиції джихадистів і не ризикувати життям заручників.

З 2014 року боротьбу з радикальними ісламістами в Сирії веде міжнародна коаліція на чолі з США. Вона підтримує сирійську демократичну опозицію. Російська військова кампанія в Сирії почалася 30 вересня 2015 року. Коаліція неодноразово звинувачувала Москву в підтримці режиму президента Сирії Башара Асада, якого країни Заходу звинувачують у масових порушеннях прав людини.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply