Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 24, 2022

Синьо-жовтий прапор над колишньою «сірою» зоною

Автор:

|

Липень 03, 2018

|

Рубрика:

Синьо-жовтий прапор над колишньою «сірою» зоною

Оперативне командування «Північ» у вівторок, 3 липня, у мережі Facebook повідомляє, що на Луганщині взято під повний контроль селище Золоте-4. Операція тривала кілька днів і завершилася без втрат. Українські підрозділи облаштували нові укріплення на стратегічно важливих висотах та на значній відстані від осель місцевого населення.

Впродовж майже усієї війни кілька вулиць селища перебували у так званій «сірій» зоні, у мешканців нагромадилася маса проблем, що потребують негайного вирішення. За це тепер береться командування операції Об’єднаних сил та Луганська обласна державна адміністрація.

Тим часом російські терористичні війська продовжують нехтувати рішенням Тристоронньої контактної групи про встановлення «хлібного перемир’я». Минулої доби окупанти 21 раз відкривали вогонь по українських позиціях. Наші бійці, що перебувають на передньому краї, мають право відкривати вогонь у відповідь за рішенням командира підрозділу, по якому противник застосовує зброю або на який наступає.

Зокрема, ворог здійснив обстріл наших нових позицій на східній околиці Золотого-4. Але отримав адекватну відповідь і припинив провокативний вогонь.

Учора один український військовослужбовець отримав поранення.

За даними нашої розвідки в окупаційних військах двоє поранених.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply