Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 6, 2022

Син народного депутата отримав 5 років умовно

Автор:

|

Травень 11, 2018

|

Рубрика:

Син народного депутата отримав 5 років умовно

Інтернет-газета «Українська правда» у п’ятницю, 11 травня, повідомляє, що Оболонський районний суд Києва оголосив вирок двом підліткам, визнаним винними у пограбуванні магазину. Обоє були затримані поліцією 26 листопада 2017 року. Того дня вони увірвалися в якийсь із столичних магазинів і, погрожуючи предметом, схожим на пістолет, забрали близько двох тисяч гривень виторгу ($75). Ця вже дещо призабута справа не набула б широкого розголосу, якби батьком одного з нападників не виявився народний депутата України Ігор Попов.

І ось розгляд справи завершено. Богдана Попова та його товариша Владислава Чобана засудили до  5 років з іспитовим терміном 2 роки. «Суд врахував вік, щире каяття, те, що вони повністю визнали провину і розкаялися, і проти даної міри покарання не заперечували ні обвинувачення, ні потерпіла сторона», – повідомили у суді. Вирок не передбачає утримання в ув’язненні. Якщо впродовж 2 років засуджений не вчинить правопорушень, то судимість буде погашено.

Ігор Попов (на світлині) пройшов до Верховної Ради за списком «Радикальної партії Олега Ляшка». Він став відомим громадським діячем, коли очолював Комітет виборців України.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply