Новини для українців всього свту

Monday, May. 23, 2022

Силовики затримали Міхеіла Саакашвілі

Автор:

|

Грудень 09, 2017

|

Рубрика:

Силовики затримали Міхеіла Саакашвілі

Інтернет-видання «Українська правда» у субота, 9 грудня, повідомляє, що колишній президент Грузії, а нині лідер партії «Рух нових сил» був заарештований у квартирі полковника Юрія Покиньбороди. Господар помешкання з 1995 року працював у правоохоронних органах. У 2015 році був призначений очільником головного управління Національної поліції Луганської області, але торік у травні пішов з посади.

Юрій Покиньборода вважає, що його теж повинні були затримати. Але не вчинили так, щоб зробити винним у цьому арешті й таким чином відвернути увагу від тих, хто повідомив правоохоронцям про місце перебування Міхеіла Саакашвілі. Самого ж основного на сьогодні порушника політичного спокою в Україні помістили до ізолятора тимчасового тримання Служби безпеки України (СБУ) у Аскольдовому провулку.

За словами прес-секретаря генеральноо прокурора Лариси Сарган, Міхеілу Саакашвілі інкримінують «Сприяння учасникам злочинних організацій та укриття їх злочинної діяльності». Натомість він, у відповідь на свій арешт, оголосив безстрокове голодування.

Світлина Reuters: затримання Міхеіла Саакашвілі здійснювалося значними силами.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply