Новини для українців всього свту

Thursday, May. 13, 2021

Свято свят для українців та для всіх християн

Автор:

|

Квітень 16, 2017

|

Рубрика:

Свято свят для українців та для всіх християн

«Дорогі співвітчизники, брати і сестри! Щиро вітаю вас із святом свят для українців та для всіх християн світу – Великоднем», такими словами розпочинається Великоднє привітання Петра Порошенка, оприлюднене 16 квітня на офіційному сайті Президента України.

Сьогодні прийшло до нас найвеличніше християнське свято – Світле Христове Воскресіння. Цю особливу неділю року українці здавна називали Великоднем. Бо є він днем Воскресіння Ісуса Христа, а ще – найдавнішим і найголовнішим християнським святом усього богослужебного року.

Предстоятель Української Православної Церкви Київського патріархату Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет очолив Пасхальні богослужіння у Володимирському кафедральному соборі. Участь у Хресній ході навколо храму та у спільній молитві взяли Президент України разом із сім’єю та інші високопосадовці держави.

Петро Порошенко разом із дружиною Мариною Порошенко у Великодню ніч також взяли участь у Святій Месі Пасхальної Вігілії у Римо-католицькому костьолі Святого Олександра, Урочистій Пасхальній Святій Літургії у Монастирі Святого Василія Великого Української греко-католицької церкви, Великодньому богослужінні у Трапезній церкві Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply