Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 16, 2021

“Репортери без кордонів” про свободу слова в Австрії

Автор:

|

Квітень 19, 2019

|

Рубрика:

“Репортери без кордонів” про свободу слова в Австрії

Рубіна Мьорінг Голова австрійського відділення “Репортерів без кордонів” шокована напрямком розвитку ситуації зі свободою ЗМІ в країні. Згідно даних організації за рік Австрія опустилася на 5 місць у відповідному рейтингу. Про це повідомляєт сайті “Репортерів без кордонів” Австрії.

“Це викликає тривогу. На прикладі наших країн-сусідів ми бачимо наскільки легко вразливими можуть бути, здавалося б, такі невразливі цінності, як свобода слова. Я шокована тим, в якому напрямку розвивається свобода слова в такій країні як Австрія. Незалежна журналістика є основою кожної демократії і її необхідно захищати відповідно”, – прокоментувала Мьорінг цьогорічний рейтинг свободи ЗМІ.

В опублікованому у четвер “World Press Freedom Index” Австрія опустилася за рік з 11 на 16 місце. Таким чином, країна також втратила статус країни з хорошим станом зі свободою слова, та перемістилася у групу із задовільною ситуацією. Значне погіршення пов’язують зі словесними нападами з боку політиків на журналістів, які почастішали після входження до коаліційного уряду правопулістської та проросійської “Австрійської партії свободи” (FPO). Окрім іншого, очолюване політиком від FPO міністерство внутрішніх справ у своєму внутрішньому документі назвало “критичні” ЗМІ, яким було обмежено доступ до інформації.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply