Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 20, 2021

Світова вільна торгівля перебуває під загрозою

Автор:

|

Лютий 05, 2019

|

Рубрика:

Світова вільна торгівля перебуває під загрозою

Так заявила Анґела Меркель у вівторок, 5 лютого, під час дискусії зі студентами університету Кейо в Токіо. Канцлер ФРН сьогодні завершує дводенний офіційний візит до Японії.

За словами Анґели Меркель, німецький уряд уважно стежить за торговим конфліктом між США і Китаєм, оскільки обидві ці країни є досить великими гравцями у світовій торгівлі. Якщо в Китаї впаде споживчий попит, то Німеччина і Японія відразу ж відчують це, бо економіки різних країн дуже тісно переплетені один з одною. Наприклад, у ФРН постраждала б автомобільна промисловість, а в Японії – постачальники комплектуючих для китайського технологічного концерну Huawei.

Тому Німеччина і Японія у зв’язку з загрозою, що нависла над всесвітньої вільною торгівлею, мають намір спільно боротися за реформування Світової організації торгівлі (СОТ). Під час нинішнього головування Японії в організації країн «Великої двадцятки» реформа СОТ буде одним з ключових пунктів порядку денного, наголосила Анґела Меркель і додала, що у позиціях Берліна і Токіо з цього питання є багато спільного.

Світлина DPA: Анґела Меркель у токійському університеті Кейо.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply