Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 25, 2022

Світ засуджує агресію Росії у Чорному морі

Автор:

|

Листопад 26, 2018

|

Рубрика:

Світ засуджує агресію Росії у Чорному морі

Факти реагування закордонних політиків на чергові войовничі дії Кремля наводить у понеділок, 26  листопада, інтернет-газета «Українська правда». Як відомо, учора в районі Керченської протоки в Чорному морі російські прикордонні катери відкрили вогонь на ураження по корабельній групі Військово-Морських Сил України. За наявною інформацією, росіянами захоплено три кораблі й поранено 6 українських військовослужбовців.

«Канада засуджує російську агресію щодо України в Керченській протоці. Ми закликаємо Росію негайно знизити (напругу – ред.), звільнити захоплені судна і забезпечити вільний прохід. Канада незмінно підтримує суверенітет України», – написала у мережі Тwitter міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд.

Член Палати представників Конгресу США від Республіканської партії, співголова Українського конгресового кокуса Брайан Фіцпатрік заявив: «Кричуще порушення Росією міжнародного права в Азовському морі і її провокаційна атака на суверенітет України абсолютно неприйнятні. Росія повинна негайно відновити свободу пересування через Керченську протоку, щоб дозволити українським суднам вільно використовувати українські порти. Конгресмен також наголосив, що агресія Москви є прямою загрозою інтересам національної безпеки США.

З приводу свідомого нарощення Росією напруженості в Азовському морі голова комітету німецького Бундестагу з питань зовнішньої політики Норберт Реттген заявив: «Ця ескалація є доказом того, що Росія, схоже, не зацікавлена в будь-яких результатах від переговорного процесу щодо України».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply