Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 4, 2022

Світ вдячний українським миротворцям

Автор:

|

Травень 29, 2018

|

Рубрика:

Світ вдячний українським миротворцям

Міжнародний день миротворців, встановлений організацією Об’єднаних Націй (ООН), припадає на 29 травня. В Україні він офіційно відзначається з 2003 року. У вівторок оприлюднене звернення Президента Петра Порошенка з нагоди Міжнародного дня учасників операцій ООН з підтримання міжнародного миру та безпеки.

«Своїм професіоналізмом і мужністю військовослужбовці Збройних Сил, інших військових формувань та правоохоронних органів України здобули визнання і пошану у багатьох країнах світу. Більше 30 з них поклали своє життя, виконуючи високу миротворчу місію та захищаючи цілі і принципи ООН. У цей день ми віддаємо шану їхній безцінній жертві», – наголосив Глава держави.

У тексті також висловлено сподівання, що внесок України у справу підтримання міжнародного миру переконає ООН надати їй допомогу у нинішні важкі часи. З цього приводу Петро Порошенко зазначив: «Розгортання на тимчасово окупованій Російською Федерацією території Донбасу багатонаціональної операції під егідою ООН може стати важливим елементом врегулювання, метою якого є повернення миру на багатостраждальну українську землю та відновлення її територіальної цілісності й суверенітету у міжнародно визнаних кордонах».

Світлина: українські миротворці покидають Ліберію після виконання своєї місії.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply