Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 28, 2021

Світ стурбований агресивністю Росії

Автор:

|

Січень 22, 2018

|

Рубрика:

Світ стурбований агресивністю Росії

Черговим підтвердженням цього стала оприлюднена у понеділок, 22 січня, промова начальника Генерального штабу Сухопутних військ Великої Британії Ніка Картера, звернена до Королівського об’єднаного інституту. Її текст був схвалений міністром оборони Гевіном Вільямсоном.

Начальник генштабу озвучив попередження – Велика Британія ризикує ще більше відстати від потенційних супротивників, якщо не збільшить військові витрати. Необхідно усунути загрози, не можна дозволити собі «сидіти склавши руки». Генерал Нік Картер також зосередив увагу на нових можливостях ведення кібервійни, які з’явилися у Кремля, та на потенціал ракет дальнього радіусу дії, які Росія застосувала в Сирії.

А ось один з ключових висновків промови: «Швидкість прийняття рішень, швидкість розгортання і сучасні можливості необхідно збільшити, якщо ми хочемо забезпечити реалістичне стримування».

Нагадаємо, що особливу стурбованість у Європі викликали широкомасштабні маневри, здійснені збройними силами Росії торік у вересні. А наприкінці минулого року британський прем’єр-міністр Тереза ​​Мей звинуватила Росію і Володимира Путіна в кібершпіонажі та спробах посіяти розлад у демократичних державах.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply