Новини для українців всього свту

Saturday, May. 21, 2022

Сутички симпатиків Міхеіла Саакашвілі з поліцією

Автор:

|

Грудень 17, 2017

|

Рубрика:

Сутички симпатиків Міхеіла Саакашвілі з поліцією

У неділю, 17 грудня, у столиці України відбувся «Марш за імпічмент», організований колишнім президентом Грузії, а нині лідером української партії «Рух нових сил». Дані про число учасників дуже різняться – від двох до 10 тисяч осіб. На Майдан Незалежності шлях для демонстрантів перекрили. Однак провести мітинг їм таки вдалося – на Хрещатику.

У своїх виступах опозиційні політики закликали присутніх «мирним шляхом повалити владу бариг». Пролунав і заклик прийти 19 грудня до парламенту і навіть будувати там барикади.

Наприкінці мітингу до присутніх звернувся Міхеіл Саакашвілі. Саме з його уст пролунала пропозиція відправитися до Міжнародного центру культури і мистецтв (він більше відомий за старою, ще радянською назвою – «Жовтневий палац») і розмістити у його приміщенні штаб координаційної ради.

Учасники «Маршу за імпічмент» здійснили спробу штурмубудівлі, однак поліції вдалося їм перешкодити. Кореспондент «Deutsche Welle» повідомив, що поліцейські, які відтісняли людей, мали закриті обличчя і були без номерних знаків. А це суперечить законодавству. На місці зіткнень є постраждалі.

Посол Канади в Україні Роман Ващук грудня написав у мережі Twitter: «Спроби захоплення і нищення публічних будівель – це зловживання правом на мирний протест».

Світлини: вгорі – хода, внизу – штурм.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply