Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 20, 2022

Сутички під Верховною Радою у Києві

Автор:

|

Червень 19, 2018

|

Рубрика:

Сутички під Верховною Радою у Києві

Вони сталися у вівторок, 19 червня. Вранці протестувальники перекрили рух вулицею Грушевського. Як повідомляють ЗМІ, основу мітингу складають шахтарі, чорнобильці та ветерани війни в Афганістані. Вони протестують проти згортання українською владою соціальних програм. Кілька сотень демонстрантів прорвали оточення і намагалися потрапити у будівлю Верховної Ради, де проходить пленарне засідання парламенту.

Між активістами і правоохоронцями сталися сутички. Як повідомляють з місця події, з обох боків застосовували сльозогінний газ. Згодом прибули додаткові підрозділи поліцейських і Національної гвардії, які відтіснили мітингувальників від парламенту. Під час конфлікту постраждав, принаймні, один поліцейський. Затримано одного з протестувальників.

Мітинг триває. Його учасники вимагають від влади відновити в повному обсязі призначені для них пільги. Крім того, шахтарі закликають уряд повернути їм борги із заробітної платні, а окрім того, виділити 6 мільярдів гривень (майже $230 мільйонів) на розвиток вугільної галузі. Групу з числа протестувальників запросили до будівлі парламенту на перемовини з керівництвом Верховної Ради.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply