Новини для українців всього свту

Wednesday, Apr. 14, 2021

Сутички демонстрантів і поліції у Барселоні

Автор:

|

Вересень 29, 2018

|

Рубрика:

Сутички демонстрантів і поліції у Барселоні

Про них у суботу, 29 вересня, повідомила місцева газета «La Vanguardia». На площі Пласа-де-Каталунья в центрі міста напередодні річниці з дня проведення референдуму про незалежність Каталонії зібралися близько шести тисяч осіб. У цьому ж місці зійшлися трохи менше двох тисяч мітингувальників з групи «Jusapol», яка виступає на стороні правоохоронних органів і надає підтримку поліцейським.

Для запобігання заворушенням в ситуацію втрутилася каталонська поліція Mossos d’Esquadra, яка постаралася розвести представників двох протиборчих таборів. Як наслідок, маніфестанти закидали поліцейських сухими фарбами і підручними предметами. Працівники правопорядку у відповідь скористалися кийками і поліцейськими щитами. Під час сутичок постраждало щонайменше десять осіб, ще троє були затримані.

Нагадаємо, що уряд Іспанії на початку листопада 2017 року відправив у відставку каталонську адміністрацію і позбавив повноважень регіональний парламент. Приводом стала організація місцевими політиками референдуму про незалежність регіону з наступним проголошенням «суверенної каталонської республіки». Конституційний суд країни визнав ці дії незаконними.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply