Новини для українців всього свту

Sunday, May. 16, 2021

Сутичка правоохоронців з активістами у Києві

Автор:

|

Лютий 09, 2019

|

Рубрика:

Сутичка правоохоронців з активістами у Києві

Вона відбулася біля Подільського управління поліції у суботу, 9 лютого. Спершу сюди з Контрактової площі доставили групу осіб, які мали намір провести акцію з приводу виступу кандидата у президенти Юлії Тимошенко. Згодом затриманих відпустили, але їм на допомогу прибуло ще більше активістів. І вони, за версією поліцейських, влаштували штовханину та застосували газові балончики. У підсумку затримано близько 40 осіб. Вилучено «наган» та ножі.

Натомість учасники акції твердили, що проти них поліцейські застосували силу.

Голова Нацполіціі Сергій Князєв після цього заявив, що йдеться про «чергове звинувачення поліції у лобіюванні інтересів певних політичних сил» у той час як згадана група осіб здійснювала «штурм».

І врешті ввечері речниця генпрокурора України Лариса Сарган зазначила, що «працівники поліції, перевищуючи свої службові повноваження, спричинили тілесні ушкодження мітингувальникам». За фактом побиття групи осіб біля Подільського управління поліції до Єдиного реєстру досудових розслідувань (ЄРДР) внесено відомості про скоєння правоохоронцями кримінального правопорушення.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply