Новини для українців всього свту

Saturday, Feb. 27, 2021

Сусіди обговорюють можливі російські загрози

Автор:

|

Серпень 30, 2017

|

Рубрика:

Сусіди обговорюють можливі російські загрози

Політичне і військове керівництво країн НАТО та їх партнерів не без підстав стривожені вже близькими у часі російсько-білоруськими спільними стратегічними маневрами «Захід – 2017». У середу, 30 серпня, у Львові відбулася прикордонна зустріч начальників генеральних штабів Збройних Сил України та Війська Польського. Генерал армії України Віктор Муженко і його польський колега генерал-лейтенант Лєшек Суравські своє змістовне спілкування провели у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

До порядку денного перемовин, перш за все, було включено питання оцінки потенційних загроз, пов’язаних із проведенням у Білорусі, яка має чималої протяжності кордони з Польщею та Україною, вишколу «Захід – 2017» за участю російських військ. Обговорено також актуальні питання військового співробітництва, зокрема збільшення кількості спільних тренувань, військових навчань штабів та підрозділів обох країн.

Після завершення перегорів начальники українського та польського генеральних штабів відбули у Міжнародний центр миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, де під керівництвом польських інструкторів проходять навчання військовослужбовці Збройних Сил України.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply