Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 1, 2022

Сумна статистика каліфорнійських пожеж

Автор:

|

Листопад 16, 2018

|

Рубрика:

Сумна статистика каліфорнійських пожеж

Її наводить у п’ятницю, 16  листопада, інтернет-виданя ВВС. Під час лісових пожеж на півночі Каліфорнії число осіб, що зникли безвісти, сягнуло 631, вдвічі збільшившись впродовж попередньої доби. За офіційним повідомленням місцевої влади, загинуло 66 осіб. Згоріли 12 тисяч будівель.

До боротьби з вогнем залучено 9,4 тисячі пожежників. Зараз пожежі локалізовані на 40%. Однак їх площа вже збільшилася до 56 тисяч гектарів, тому процес гасіння триватиме, за прогнозами, і у грудні. Найсильніше постраждало місто Парадайс. Його потрібно перебудовувати повністю. Пошуками обгорілих людських тіл, окрім рятувальників, займаються військові. Пошукова операція може затягнутися на кілька тижнів.

Зазвичай, у Каліфорнії сезон лісових пожеж тривав з літа до початку осені, але експерти вказують, що тепер їх виникнення ймовірне впродовж усього року. Причина полягає у низькій вологості, теплих вітрах і висохлому через тривалу відсутність дощів ґрунті.

Президент США Дональд Трамп, як очікується, прилетить до Каліфорнії в суботу. Він має намір особисто оцінити масштаб лиха і зустрітися з постраждалими.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply