Новини для українців всього свту

Sunday, May. 9, 2021

Судилище окупантів йде не за сценарієм

Автор:

|

Квітень 18, 2017

|

Рубрика:

Судилище окупантів йде не за сценарієм

18 квітня у Залізничному суді Сімферополя відбулося чергове засідання у кримінальній справі проти українського журналіста Миколи Семени, якого російська окупаційна влада анексованого Криму звинувачує у закликах до порушення територіальної цілісності Росії. Довести хоч щось із сфабрикованого звинувачення цього разу не вдалося.

За повідомленням кореспондент проекту «Крим. Реалії», на допит з’явився лише один з трьох викликаних свідків. Це громадянка Юлія Кожем’якіна, яка начебто була присутньою при огляді сторінки інтернет-видання з матеріалом Миколи Семени. У чому полягала ця присутність, зясувати не вдалося. Свідок не змогла відповісти на запитання адвокатів про обставини цього огляду публікації.

Двоє інших свідків не з’явилися, при цьому журналіст Сергій Мєшковий – з невстановлених причин. Наступне засідання заплановано на 3 травня.

Захист Миколи Семени, Міжнародна і Європейська Федерації журналістів, а також офіс представника ОБСЄ з питань свободи слова закликали Федеральну службу безпеки (ФСБ) Росії випустити журналіста з Криму на лікування. Однак позитивної відповіді поки добитися не вдалося.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply