Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 25, 2022

Судовий водевіль в опереткових «республіках»

Автор:

|

Липень 03, 2018

|

Рубрика:

Судовий водевіль в опереткових «республіках»

З оприлюдненої у вівторок, 3 липня, російською агенцією ТАСС замітки стало відомо, що у так званих «ДНР» та «ЛНР» є ще й такий утвір як «український народний трибунал» (УТН). Зазначається, що він провів понад 40 судових засідань, де розглядав кримінальні справи «із суворим дотриманням Кримінально-процесуального кодексу України».

«Колегія присяжних засідателів заявила, що обвинувачені не заслуговують поблажливості», – цитує агенція якусь «суддю» Олену Шишкіну. Як повідомляють, у закритому режимі «заслухано» справи десяти осіб. У їх числі –  український бізнесмен і колишній губернатор Дніпропетровської області Ігор Коломойський, генпрокурор України Юрій Луценко, екс-губернатор Донецької області Сергій Тарута, народний депутат і екс-лідер організації «Правий сектор» Дмитро Ярош.

Найбільше з усіх дісталося Ігорю Коломойському. Його засудили до довічного ув’язнення за «зловживання владою, розв’язання військового конфлікту, створення не передбачених законами України воєнізованих формувань, пособництво у скоєнні бандитизму».

Раніше повідомлялося, що «український народний трибунал» був створений «ініціативною групою мешканців Донецька і Луганська» порівняно недавно – у березні 2018 року. Але вже встиг навіть заочно засудити до довічного ув’язнення Президента України Петра Порошенка.

Світлина: Ігор Коломойський.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply