Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 19, 2022

Судді уникають справ про вбивства на Майдані

Автор:

|

Січень 26, 2017

|

Рубрика:

Судді уникають справ про вбивства на Майдані

Настільки, що вже не раз брали самовідводи. Про це говорив 26 січня начальник управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України Сергій Горбатюк в ефірі телеканалу «112 Україна».

Зокрема, він сказав: «Є безліч випадків, коли судді не хочуть розглядати справи. Є масові самовідводи, як це сталося в справі командира харківського «Беркуту», де судді Деснянського суду практично всім складом взяли самовідвід з розгляду цього виробництва. Воно пішло на визначення підсудності в інший суд». На жаль, з яких мотивів це робиться, прокурорський чиновник не уточнив. А шкода, бо тут можливі варіанти. Не виключено, наприклад, що остерігаються помсти за вирок. Або ж навпаки, від суддів вимагають суворих вироків, щоб заспокоїти громадську думку, а слідство не зібрало достатніх доказів.

Ще Сергій Горбатюк має намір оскаржити вирок у справі «беркутівця», якого підозрюють у причетності до побиття автомайданівців. Обираючи запобіжний захід, суд чомусь не знайшов підстав призначити утримання під вартою, а обмежився домашнім арештом.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply