Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 21, 2021

Суд над ініціаторами відокремлення Каталонії

Автор:

|

Лютий 12, 2019

|

Рубрика:

Суд над ініціаторами відокремлення Каталонії

У Мадриді у вівторок, 12 лютого, відбулося перше засідання суду над каталонськими сепаратистами за участі самих обвинувачених. Загалом їх 12. Прокуратура вимагає від 7 до 25 років позбавлення волі. Окрім того, належить заслухати близько 500 свідків. Хоча всі підсудні досконало володіють іспанською мовою, в залі будуть постійно присутні два перекладачі зі знанням каталонської мови.

З огляду на інтерес громадськості, суд відбуватиметься в атмосфері повної гласності, все засідання транслюватиме державний канал іспанського телебачення. На процесі акредитовані понад 600 журналістів, як іспанських, так і зарубіжних.

Слухання почалися з читання обвинувального висновку, а потім слово було надане адвокатам захисту. Вони висловили вимогу скасувати процес через його нібито «політичний характер». Адвокати також незадоволені тим, що Верховний Суд відмовився надати недоторканність для явки на процес колишнього очільника каталонської адміністрації Карлеса Пучдемона, який зараз ховається від іспанського правосуддя за кордоном.

Світлина Reuters.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply