Новини для українців всього свту

Monday, May. 16, 2022

Стрілянина в Утрехті. Загинули люди

Автор:

|

Березень 18, 2019

|

Рубрика:

Стрілянина в Утрехті. Загинули люди

 

В Утрехті в центральній частині Голландії зчинилася стрілянина в трамваї, повідомила поліція в твіттері. Нападники втекли, пише газета Algemeen Dagblad.

Видання зазначає, що нападників було кілька, очевидець розповів RTV, що їх було четверо. На місце прибула поліція, а також антитерористичний підрозділ, правоохоронні органи не виключають версію теракту. Спочатку повідомлялося про «численних постраждалих». Зараз відомо, що троє людей загинуло, п’ятеро отримали поранення. Поліцейські ведуть розшук зловмисників, район інциденту оточено. Напад стався о 10:45 за місцевим часом  біля зупинки транспорту 24 Oktoberplein на заході міста. За даними AD, двох осіб реанімували на вулиці, свідки розповіли, що нападники під час втечі залишили зброю на місці.

Утрехт є четвертим за кількістю жителів нідерландським містом. Там також знаходиться один з найстаріших в країні університетів, заснований в середині 17 століття, і кожен десятий з 300 тис. мешканців міста є студентом. Рівень терористичної загрози в нідерландській провінції Утрехт підвищений до максимального. Про це 18 березня в своєму твіттері повідомив національний координатор по боротьбі з тероризмом Пітер-Яаап Аальсберг. Рівень загрози буде максимальним протягом ще 18 годин.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply