Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 19, 2022

Стрілянина в Олевську: коментар Зоряна Шкіряка

Автор:

|

Січень 17, 2017

|

Рубрика:

Стрілянина в Олевську: коментар Зоряна Шкіряка

0116___08--1

Радник очільника Міністерства внутрішніх справ (МВС) 17 січня у коментарі «Дзеркалу тижня» повідомив, що внаслідок трагедії, що сталася у місті, до охорони громадського порядку залучили Нацгвардію. За словами Зоряна Шкіряка, усі учасники інциденту ідентифіковані, більшість з них затримали. Окрім цього, частину зброї вилучили. «Проводяться оперативно-слідчі заходи із встановлення місцезнаходження інших причетних. Також проводяться всі необхідні експертизи, в тому числі балістична, експертиза ДНК, для встановлення безпосередніх учасників інциденту», – уточнив пан Шкіряк.

Додамо, стрілянина сталася через певні «кримінальні розбори». Однак досі не відомо, що саме стало їх причиною. «Конфлікт між двома групами осіб виник на побутовому ґрунті, але не виключено, що обидва угруповання мали відношення до незаконного видобутку бурштину», – зазначив радник міністра внутрішніх справ. Зараз ситуація в місті стабілізована.

Як ми вже повідомляли, у ніч на 16 січня в Олевську кілька десятків осіб – місцевих та львів’ян – вчинили криваву сутичку. Одна людина загинула, шестеро – поранені.

Світлини: GoGetNews.info, ТСН.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply