Новини для українців всього свту

Sunday, Mar. 7, 2021

Стратегічний курс України на членство в НАТО залишається незмінним

Автор:

|

Червень 04, 2019

|

Рубрика:

Стратегічний курс України на членство в НАТО залишається незмінним

Президент Володимир Зеленський запевнив, що стратегічний курс України на членство в Північноатлантичному альянсі залишається незмінним. Про це він заявив під час спільної прес-конференції з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом у Брюсселі, повідомляє Укрінформ. Володимир Зеленський прибув 4 червня з першим закордонним візитом саме до Брюсселя.

“Стратегічний курс України для того, щоб отримати повноцінне членство в НАТО, що записано в Конституції України, залишається незмінним, це пріоритет нашої зовнішньої політики”, – підкреслив Зеленський. За його словами, Україна прагне досягти високих стандартів життя, викорінити корупцію та модернізувати державу. Президент переконаний, що це можливо зробити лише забезпечивши національну безпеку.

“Ми готові вести переговори з Росією, ми готові впровадити Мінські домовленості, але ми повинні спочатку мати змогу захищати себе і стати сильнішими у економічному, політичному та військовому сенсах”, – наголосив Зеленський.

Протягом дня Президент України провів зустрічі з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом, президентом Єврокомісії Жаном-Клодом Юнкером, Президентом Польщі Анджеєм Дудою, Європейським комісаром з питань євро і соціального діалогу Валдісом Домбровскісом.

Він також зробив кілька гучних заяв, зокрема спростував чутки про дефолт України; підкреслив, що у ситуації навколо ПриватБанку захищатиме державу та інтереси громадян; наголосив, що забезпечення стабільності та безпеки в регіоні Чорного моря у зв’язку з триваючою російською агресією потребує додаткових зусиль з боку НАТО.

У свою чергу генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг нагадав Президенту Зеленському про необхідність здійснення реформ, які наблизять Україну до НАТО.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply