Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

Страйки у трьох великих аеропортах ФРН

Автор:

|

Січень 10, 2019

|

Рубрика:

Страйки у трьох великих аеропортах ФРН

Вони почалися у четвер, 10 січня, у таких повітряних гаванях – «Кельн-Бонн», «Дюссельдорф» і «Штутгарт». Роботу припинили працівники, що відповідають за безпеку перевезень пасажирів і вантажів. Цю інформацію підтвердив представник профспілки Verdi. Акція може принести незручності майже 110 тисячам пасажирів.

Через страйки біля воріт, через які вантажні транспортні засоби потрапляють на територію аеропорту «Кельн-Бонн», уже в нічні години виникла довга черга з автомобілів. Вона простягнулася до автобану, що зв’язує місто з аеропортом.

Протестувальниками виставлено вимогу запровадження єдиної на усю Німеччину тарифної сітки з фіксованою оплатою за годину роботи. Зараз цей показник варіюється в залежності від федеральної землі і характеру діяльності. Роботодавці були готові піти на поступки і погодитися на підвищення заробітної платні в коридорі, верхня межа якого передбачалася на рівні в 6,4 відсотка. Але профспілки не погодилися. Напередодні ввечері надійшла інформація, що через страйк буде скасовано 350 рейсів аеропорту Дюссельдорфа та 125 у Штутгарті.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply