Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 20, 2021

Страйкують пілоти компанії Ryanair

Автор:

|

Серпень 10, 2018

|

Рубрика:

Страйкують пілоти компанії Ryanair

Акція почалася о 4.01 за київським часом у п’ятницю, 10 серпня, і триватиме 24 години. Це буде найбільш масштабний страйк в історії ірландської бюджетної авіакомпанії. Він відбувається у Німеччині, Бельгії, Швеції, Ірландії та Нідерландах. Анулювано близько 400 рейсів – кожен шостий із запланованих на цей день європейських польотів Ryanair.

Найбільше постраждала Німеччина, де скасовано 250 рейсів. А загалом від страйку постраждають близько 55 тисяч пасажирів. Їм запропоновано перенести політ на інший день або отримати назад гроші за квиток. Виплату інших компенсацій пасажирам керівництво Ryanair відхиляє.

Пілоти домагаються укладення тарифного угоди, але керівництво авіакомпанії не демонструє конструктивних намірів досягти порозуміння. До слова, німецька профспілка пілотів Cockpit з січня веде переговори з керівництвом Ryanair, домагаючись укладення першої тарифної угоди і підвищення заробітної платні. Орієнтиром називаються тарифні умови туроператора Tui, який, як і Ryanair, використовує літаки Boeing 737. Зважаючи на відсутність прогресу на переговорах 96 відсотків опитаних членів Cockpit висловилися за подальшу боротьбу шляхом страйку.

Ryanair базується в Ірландії, проте виконує польоти по всьому Євросоюзу і у низці інших країн, використовуючи в якості великих пересадочних вузлів багато аеропортів, включаючи німецькі.

Світлина Reuters.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply