Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 25, 2022

Страйк волинських гірників підтримали на Донбасі

Автор:

|

Липень 03, 2018

|

Рубрика:

Страйк волинських гірників підтримали на Донбасі

Голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець у вівторок, 3 липня, розповів у мережі Facebook, як разом з головою Профспілки працівників вугільної промисловості України Віктором Турмановим провів перемовини із міністром енергетики та вугільної промисловості України Ігорем Насаликом. Йшлося на них про тривожну ситуацію, що склалася у вугільній галузі. Міністр запевнив, що над вирішенням проблеми працюють у різних напрямках. У тому числі й на рівні уряду та парламенту.

Однак Михайло Волинець оцінив підсумки розмови такими словами: «Я не надто оптимістично сприйняв сказане Ігорем Насаликом». Як повідомляли раніше ЗМІ, у понеділок 47 гірників шахти «Нововолинська» відмовились підніматися на поверхню, доки їм не повернуть борг із заробітної платні і не почнуть добудовувати копальню. А сьогодні стало відомо, що з волинськими колегами солідарні робітники шахти імені Г.Г. Капустіна акціонерного товариства «Лисичанськвугілля». Правда, страйкують вони іншим методом –відмовляються спускатися у вибій.

За словами Михайла Волинця, дві шахтарські профспілки національного рівня активно готуються вже цього тижня організувати біля приміщень Верховної Ради та Кабінету міністрів акції протесту.

Світлина: Михайло Волинець.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply