Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 4, 2021

Стівен Сігал скуштував, яка Білорусь на смак

Автор:

|

Серпень 25, 2016

|

Рубрика:

Стівен Сігал скуштував, яка Білорусь на смак

665-3-2

Інтернет-видання України 25 серпня жваво обговорюють неформальну зустріч білоруського президента Олександра Лукашенка з американським актором, який все ще користується популярністю в незалежних державах, що утворилися після розпаду радянської імперії. Стівен Сігал співпрацює з білоруською IT-компанією. І саме з цим пов’язаний його візит до Мінська. Та виявилося, що зірковий гість республіки давно мріяв познайомитися з Олександром Лукашенком і  наполегливо просив про зустріч. До Білорусі почуття в актора особливе ще й тому, що його родовід начебто сягає сюди корінням.

Спілкування з «бацькою» було живим, але чомусь з акцентом на сільське господарство. Стівену Сігалу показали те, без чого не обходиться жодне білоруське господарство, найбільш популярні культури, а також нетрадиційні для цих широт баштани, які тут стали вдалою новинкою. Президент Білорусі показав гостеві грядки. На одній з них зірвав моркву, почистив і запропонував скуштувати. При цьому наголосив, що в Білорусі вирощують тільки органічні продукти. А на вечерю стіл накрили найпопулярнішими стравами білоруської кухні. Стівена Сігала почастували салом, квашеною капустою, грибами, картоплею та окрошкою з міцним квасом.

До слова, Стівен Сігал планує з’їздити в Киргизію, куди його запросив президент республіки Алмазбек Атамбаєв на Всесвітні ігри кочівників. Вони відбудуться на північному узбережжі озера Іссик-Куль 3-8 Вересня.

Залишається додати, що в Україні ставлення до цього актора останнім змінилося до гіршого через його проросійські погляди.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply