Новини для українців всього свту

Wednesday, May. 18, 2022

Стала матір’ю у віці бабусі

Автор:

|

Лютий 16, 2017

|

Рубрика:

Стала матір’ю у віці бабусі

Сайт «ВВС» 16 лютого повідомив, що в Іспанії народила двійнят 64-річна жінка. Сталося це у лікарні Recoletas Burgos міста Бургоса. Очевидно, зважаючи на вік, породіллі зробили кесарів розтин. Усе завершилося добре. На світ з’явилися дівчинка вагою 2,2 кілограми та на 200 грамів важчий хлопчик. Як пише іспанська преса, жінка пройшла курс репродуктивного лікування в США.

Імені пацієнтки лікарі не називають. Зате відомо, що це не перші її пологи у поважному віці. П’ять літ тому вона народила донечку. Однак належним чином з обов’язками матері не справлялася. Дитина виховувалася в ізоляції від своїх однолітків, була погано одягнена, мала проблеми з особистою гігієною. Отож дівчинку врешті забрали під свою опіку соціальні служби Іспанії. Чи є у них такі наміри зараз – невідомо. Наразі двійнята і мати здорові і почувають себе добре.

Досягнення у галузі репродуктивного лікування насправді здатні творити чудеса. Тому й материнство стало помітно «старшим». Вагітність у віці бабусі вже не є дивиною. А пра-бабусі? Судіть самі – у квітні минулого року в Індії народила первістка 70-річна Далджіндер Каур.

Світлини AFP та з сайту «ВВС».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply