Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 27, 2022

США вимагають від Туреччини відмовитися від закупівель С-400

Автор:

|

Травень 22, 2019

|

Рубрика:

США вимагають від Туреччини відмовитися від закупівель С-400

Влада США вимагає від Туреччини відмовитися від покупки російських систем протиракетної оборони С-400 в найближчі два тижні, повідомляє CNBC з посиланням на кілька джерел. Замість них Вашінгтон запропонував купити американську протиракетну систему Patriot. У разі відмови США пригрозили виключити Туреччину з програми з виробництва бомбардувальників F-35, змусити Анкару заплатити за 100 вже замовлених, але ще не поставлених літаків, ввести санкції і отримати відповідну реакцію з боку НАТО.

«Члени НАТО повинні закуповувати військову техніку, яка сумісна з системами НАТО. Російська система не буде відповідати цьому стандарту », – заявив представник Держдепу США, який побажав залишитися анонімним.

Як писав «Міст», Росія і Туреччина підписали контракт на поставку чотирьох дивізіонів С-400 на суму близько 2,5 млрд доларів в кінці 2017 року. Американські чиновники запропонували Туреччині відмовитися від цієї угоди, тому що вона ставила під загрозу співпрацю у військово-технічній сфері. На початку квітня США припинили поставляти Туреччині деталі для F-35 через плани Анкари купити у Росії C-400.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply