Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 22, 2021

США виконали оголошений Росії ультиматум

Автор:

|

Лютий 01, 2019

|

Рубрика:

США виконали оголошений Росії ультиматум

Державний секретар Майк Помпео у п’ятницю, 1 лютого, зробив важливу заяву на брифінгу для журналістів. Він оголосив про призупинення участі США у Договорі про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності (ДРСМД). На початку грудня Майк Помпео обіцяв, що це станеться протягом 60 днів, якщо Росія не припинить порушувати умови Договору.

ДРСМД був підписаний у 1987 році Генеральним секретарем ЦК КПРС Михайлом Горбачовим і Президентом США Рональдом Рейганом. Ракети середньої і меншої дальності становлять найбільшу загрозу для світу, оскільки здатні досягти мети протягом кількох хвилин і не залишають супротивникові шансів підготуватися до удару.

Сполучені Штати відтоді чітко дотримувалися досягнутих домовленостей. Однак зараз Вашингтон не має наміру ігнорування порушення Договору Росією, де створено ракету 9М729 (за кодифікацією НАТО – SSC-8). За даними американської сторони, ця ракета здатна пролетіти понад 500 кілометрів, що суперечить ДРСМД. Російські військові стверджують, що на заводі заправляють її такою кількістю палива, що не дає можливості подолати 500-кілометрову відстань.

Світлина: Майк Помпео.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply