Новини для українців всього свту

Tuesday, May. 11, 2021

США цінують партнерство з Україною

Автор:

|

Вересень 11, 2017

|

Рубрика:

США цінують партнерство з Україною

У понеділок, 11 вересня, на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ України відбулася офіційна церемонія відкриття українсько-американських командно-штабних навчань із залученням військ «Rapid Trident-2017» («Стрімкий Тризуб-2017»). У ній взяла участь Надзвичайний і повноважний посол США в Україні Марі Йованович. На брифінгу вона заявила: «Наша сила – у єдності. Ми цінуємо наше партнерство з Україною та посилюватимемо його у майбутньому».

У вишколі беруть участь близько 2500 військових із 15 країн світу. Окрім України і США, прибули також підрозділи з Канади, Болгарії, Грузії, Естонії, Італії, Латвії, Литви, Молдови, Норвегії, Польщі, Румунії, Туреччини та Великої Британії. Українське військо представлене однією тисячею осіб. Більшість з них мають досвід бойових дій в зоні АТО.

Під час спільних навчань, які триватимуть два тижні, військовослужбовці будуть вдосконалювати свої знання та навички спільних тактичних дій у процесі патрулювання, здійснення конвоювання, протидії саморобним вибухівкам тощо. Відбудеться також низка спільних заходів із залученням літаків та вертольотів військово-транспортної авіації. Зокрема, учасники навчань відпрацьовуватимуть елементи медичної евакуації, десантування вантажів та особового складу.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply